Myszyniec: Znęcający się nad swoją żoną brutal zatrzymany przez policję

Myszyniec: Znęcający się nad swoją żoną brutal zatrzymany przez policję

Funkcjonariusze z Myszyńca zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoją żoną. Policjanci przybyli na miejsce po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej, zastając w domu agresywnego mieszkańca gminy oraz jego poszkodowaną żonę. Sprawca trafił już za kratki, gdzie poczeka sobie na swoją wizytę na sali rozpraw.

Dnia 02 lipca w sobotę do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie, że na jednej z posesji na terenie gminy Myszyniec (pow. ostrołęcki) rozpętała się ostra awantura domowa. Do akcji wysłano funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Myszyńcu, którzy po krótkim czasie dotarli na miejsce zdarzenia. Po wkroczeniu do lokalu mundurowi zastali w nim 52-letniego mężczyznę i jego żonę.

Pijany agresor poturbował swoją żonę

Jak informuje kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, 52-letni mieszkaniec gminy zaczął awanturować się ze swoją żoną, rzucając pod jej adresem groźby pozbawienia życia i stosując wobec niej przemoc fizyczną. Podczas oględzin policjanci dostrzegli obrażenia na rękach pokrzywdzonej. Natomiast podejrzany był w stanie upojenia alkoholowego.

Okazało się też, że mężczyzna ma zakaz zbliżania się do swojej żony, kontaktowania się z nią i wchodzenia do jej miejsca zamieszkania. Podejrzany otrzymał zakaz sądowy, ponieważ już wcześniej był notowany z powodu znęcania się nad poszkodowaną.

Przeczytaj też o innym agresorze w Myszyńcu, który kopnął kota.

52-latek został z miejsca zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał m.in. zarzuty znęcania się nad swoją żoną i stosowania przemocy fizycznej, a także pogwałcenia zakazu sądowego. Na wniosek prokuratora sąd osadził mężczyznę w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy.

Jak na tę chwilę prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

Podobne informacje i wiele innych ciekawych tematów poruszamy również na https://tczewinfo.pl.