W Ostrołęce powieje grozą w nadchodzący weekend

W Ostrołęce powieje grozą w nadchodzący weekend

Już w najbliższy weekend w kinie Jantar Ostrołęckiego Centrum Kultury wystartuje „Maraton horrorów”. Widzowie będą mogli obejrzeć trzy filmy z tego gatunku, które będą wyświetlane jeden po drugim. Jak wiadomo, aby zapewnić dodatkowy dreszczyk strachu, cały maraton odbędzie się w nocy, z soboty na niedzielę.

Na widzów czekają trzy przerażające historie, na które będą składać się takie filmy jak „Numer 32”, „Spirala: nowy rozdział” i „Więzień zero”. Bilety na maraton można zakupić w kasie biletowej kina Jantar. Pierwszy film startuje w sobotę o godzinie 22.30, a zakończenie maratonu planowane jest w niedzielę o godzinie 04.30 rano.

A oto co będzie można obejrzeć w kinie Jantar na „Maratonie horrorów”:

  • 22:30. „Numer 32” („Malasaña 32”)

Jest to hiszpańskie kino grozy opowiadające historię rodziny, która wprowadza się do nowego domu, marząc o życiu w wielkim mieście. Nie wiedzą jednak, że nowo nabyty dom zamieni ich marzenia w koszmar.

  • 00:40. „Spirala: nowy rozdział serii Piła” („Spiral: From the Book of Saw”)

Jest to kolejna część mrożącego krew w żyłach horror, który zjednał sobie miliony fanów na całym świecie. Tym razem geniusz świata tortur wciągnie detektywa wydziału zabójstw Ezekiela w makabryczną spiralę morderstw, otwierając nowy rozdział w krwawej serii „Piła”.

  • 02:40. „Więzień zero” („Patients of a Saint”)

Na oddziale klinicznym w międzynarodowym zakładzie karnym z placówką medyczną, położonym na odizolowanej wyspie, wybucha epidemia krwiożerczych zombie. Więźniarka, a zarazem była agentka do zadań specjalnych, łączy siły ze strażnikiem więzienia, aby powstrzymać żądne krwi monstra.

Bilety na „Maraton horrorów” można zakupić pojedynczo lub w formie karnetu. Wstęp na pojedynczy film to wydatek rzędu 14 złotych. Natomiast karnet na wszystkie filmy można nabyć w cenie 36 złotych.