W Ostrowi Mazowieckiej odbyła się wystawa motocykli „Legendy PRL-u”. Pojawiły się tłumy miłośników stalowych rumaków

W Ostrowi Mazowieckiej odbyła się wystawa motocykli „Legendy PRL-u”. Pojawiły się tłumy miłośników stalowych rumaków

W minioną niedzielę w Ostrowi Mazowieckiej można było usłyszeć warczące pomrukiwania potężnych dwukołowców z zamierzchłej epoki peerelowskiej. Na placu przed Zespołem Szkół nr 1 zaparkowały liczne motocykle, wśród których można było podziwiać nawet klasyki sprzed 30 lat. Impreza zakończyła się uroczystą paradą motocyklową, przejeżdżającą ulicami miasta.

Dnia 12 czerwca w godzinach 10:00-12:00 na placu przed Zespołem Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się wystawa motocykli pn. „Legendy PRL-u”. Z tego względu na miejscu zebrały się tłumy pasjonatów motoryzacji, a także kilkadziesiąt maszyn liczących po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Liczne konkursy, piękne motocykle i słoneczna pogoda

Oprócz wspaniałych motocykli podczas imprezy nie brakowało również wielu innych atrakcji. W ramach wydarzenia „Legendy PRL-u” na uczestników czekały różne konkursy z pucharami, takie jak m.in. kultowa WSK, kolekcjoner, kultowy motocyklista, motorower, motocykl importowany, motocykl wystawowy, motocykl najstarszy i motocykl publiczności.

Podczas wystawy można było obejrzeć wiele wspaniałych okazów z ostatnich dekad minionego stulecia, w tym również taką perełkę jak MZ ETZ 250 (1984). Na miejscu fani dwóch kółek mieli okazję przyjrzeć się motocyklom z bliska, a także wymienić się doświadczeniami i ciekawostkami ze świata motoryzacji oraz zamienić kilka słów z właścicielami warczących maszyn.