42-letni ostrołęczanin zatrzymany za maltretowanie swojej żony w szpitalu

42-letni ostrołęczanin zatrzymany za maltretowanie swojej żony w szpitalu

W Ostrołęce doszło do zatrzymania 42-letniego mężczyzny, który podejrzany jest o znęcanie się nad bliskimi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Został on aresztowany przez lokalnych policjantów w czasie odwiedzin u żony na oddziale szpitalnym. Wszystko zaczęło się od awantury, którą wszczął. Następnie sprawca został postawiony przed zarzutami i trafił do aresztu.

Policjanci z Ostrołęki zostali powiadomieni o sytuacji poprzez zgłoszenie, które wpłynęło do dyżurnego. Z treści informacji wynikało, że na terenie szpitala dochodzi do konfliktu między jedną z pacjentek a jej mężem, który przyszedł ją odwiedzić. W odpowiedzi na to, funkcjonariusze z Ostrołęckiego Wydziału Patrolowego udali się na miejsce, gdzie potwierdzili prawdziwość zgłoszenia.

Z zebranych informacji wynika, że sprawca awantury to mąż hospitalizowanej kobiety, który przyszedł ją odwiedzić na oddziale. Podczas tych odwiedzin mężczyzna zaczął awanturować się z żoną – groził jej śmiercią, szarpał za włosy, pociągał za uszy oraz kopał. Na miejsce przybyli wezwani policjanci, którzy obezwładnili agresora i zatrzymali go. Jak się później okazało, był to 42-letni mieszkaniec Ostrołęki – informuje kom. Tomasz Żerański, rzecznik ostrołęckiej policji.