Kolizja rowerzystki z samochodem na ulicy Hallera w Ostrołęce

Kolizja rowerzystki z samochodem na ulicy Hallera w Ostrołęce

Dnia 20 października 2023 roku, na ulicy Hallera w Ostrołęce, doszło do niefortunnego incydentu drogowego. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 44-letnia kobieta, zamieszkująca powiat ostrołęcki. Funkcjonariusze ostrołęckiej komendy policji otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej, w której udział wzięły osoba poruszająca się na rowerze oraz kierowca pojazdu osobowego.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, na miejsce wysłano policjantów z wydziału ruchu drogowego z Ostrołęki. Po przybyciu na miejsce wypadku, funkcjonariusze potwierdzili prawdziwość zgłoszenia.

Według pierwszych ustaleń policji, do kolizji doszło w momencie, gdy kierowca chevroleta, jadący prawym pasem ruchu ulicą Witosa, potrącił rowerzystkę. Kobieta przekraczała jezdnię, korzystając z przejazdu dla rowerów i zmierzając od lewej strony jezdni ku prawej. Nieszczęśliwie 44-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego doznała obrażeń ciała i musiała zostać przetransportowana do szpitala – informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.