Imponujący przejazd pojazdów przez Ostrołękę z okazji MotoMonster 2024

Imponujący przejazd pojazdów przez Ostrołękę z okazji MotoMonster 2024

Znaczne poruszenie wywołał w minioną niedzielę ulicami Ostrołęki niecodzienny widok, gdyż tętniące życiem arterie miasta opanowały dziesiątki motocykli, quadów oraz samochodów. Ta efektowna parada, która przyciągnęła spojrzenia wielu mieszkańców oraz gości miasta, miała miejsce w popołudniowych godzinach.

Start tego niecodziennego pochodu miał miejsce w pobliżu miejscowego stadionu usytuowanego przy ulicy Witosa. Z tamtejszych okolic rozpoczęła swój marsz złożona z różnorodnych pojazdów kolumna. Celem ich podróży była Galeria Bursztynowa, gdzie już od soboty trwały obchody MotoMonster 2024.

Za organizację tego wyjątkowego wydarzenia odpowiada stowarzyszenie Motomikołaje Ostrołęka. Nie był to jedynie pokaz silnikowych maszyn, ale wydarzenie o charakterze edukacyjnym, bowiem zostało ono zaplanowane i zrealizowane w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Podczas dwudniowej imprezy przy Galerii Bursztynowej uczestnicy oraz widzowie mieli okazję doświadczyć różnorodnych atrakcji. Głównym punktem programu były jednak koncerty i konkursy, które odbywały się i przyciągały tłumy zarówno w sobotę, jak i niedzielę.