Jarmark Bożonarodzeniowy w Ostrołęce: drugi dzień pełen atrakcji i wystąpień młodzieży

Jarmark Bożonarodzeniowy w Ostrołęce: drugi dzień pełen atrakcji i wystąpień młodzieży

W piątek, ósmego grudnia, na placu otaczającym ostrołęcki ratusz trwała kolejna odsłona I Kurpiowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tego dnia scenę jarmarku opanowała młodzież ze szkół z Ostrołęki, która swoimi występami wprowadziła odwiedzających w świąteczny nastrój.

Młodzi artyści zaprezentowali różnorodne numery, w których dominowały świąteczne melodie. W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki jak również piosenki nawiązujące do zimowej aury oraz nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Każda z grup młodych wykonawców miała swoją chwilę na scenie, gdzie mogła pokazać swój talent i przygotowanie do występu.

Po każdym występie, pod sceną stawiała się wiceprezydent Anna Gocłowska, która wręczała młodym artystom upominki jako wyraz uznania za ich zaangażowanie.

Dodatkowo, dla młodszych uczestników jarmarku zorganizowano ciekawe warsztaty tematyczne. Odbywały się one równolegle w kilku miejscach znajdujących się w pobliżu jarmarcznego miasteczka, oferując dzieciom i młodzieży nie tylko rozrywkę ale także edukację związaną ze świętami.