Maków Mazowiecki: 19-latka i 20-latek zatrzymani za posiadanie różnych rodzajów narkotyków

Maków Mazowiecki: 19-latka i 20-latek zatrzymani za posiadanie różnych rodzajów narkotyków

Funkcjonariusze policji z Makowa Mazowieckiego zatrzymali dwie młode osoby, w których posiadaniu znajdowała się znaczna ilość różnego rodzaju narkotyków. W trakcie przeszukiwania mieszkania policjanci zabezpieczyli także kilka tysięcy złotych w gotówce. Podejrzani zostali już przewiezieni do policyjnego aresztu.

W ramach realizowania czynności operacyjnych policjanci do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Makowa Mazowieckiego przebywają dwie osoby, które mogą posiadać nielegalne substancje odurzające i psychotropowe. Po wejściu do lokalu policjanci zastali w nim dwoje mieszkańców Makowa Mazowieckiego – 19-letnią kobietę i 20-letniego mężczyznę.

Jeżeli interesują Cię takie informacje, koniecznie zobacz wiadomości na nowyinfo.pl!

Marihuana, amfetamina, metamfetamina, ecstasy i gotówka

Jak poinformowała asp. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, w trakcie przeszukiwania mieszkania kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków w postaci 0,5 g amfetaminy, 60 g metamfetaminy, 2 g marihuany i 50 sztuk tabletek ecstasy, a także kilka tysięcy złotych w gotówce i wagę elektroniczną.

Po przesłuchaniu 19-letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego została zwolniona. W innej sytuacji jest natomiast 20-latek, któremu przedstawiono zarzut posiadania i handlu znaczną ilością narkotyków. Jeżeli sąd zdecyduje się na pełny wymiar kary, podejrzany trafi do więzienia na 10 lat.