Nowe informacje na temat porannego wypadku na moście Wyszyńskiego

Nowe informacje na temat porannego wypadku na moście Wyszyńskiego

Z wiadomości dotyczących ruchu drogowego z Ostrołęki mam na myśli sprawę wypadku, który miał miejsce na moście Wyszyńskiego. Wypadek ten nie tylko zahamował ruch, ale sparaliżował go całkowicie na dłuższy czas.

Dzisiejszego poranka na moście im. Wyszyńskiego miało miejsce nieszczęśliwe zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe. W wyniku tego incydentu, ruch samochodowy, który i tak już był utrudniony w tym rejonie miasta, został jeszcze bardziej spowolniony. Uszkodzone pojazdy całkowicie zablokowały jedną stronę mostu prowadzącą do ulicy Traugutta i centrum Ostrołęki. Pierwsi na miejscu funkcjonariusze straży miejskiej wprowadzili ruch wahadłowy, aby sprostać wyzwaniu.

Na miejscu wypadku obecne były nie tylko straż miejska i straż pożarna ale również policja drogowa z Ostrołęki. Głównym celem funkcjonariuszy było zbieranie informacji, które pomogłyby wyjaśnić okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Z najnowszych informacji wynika, że doszło do dwóch odrębnych wypadków, które miały miejsce jeden po drugim. W pierwszym z nich brały udział samochody marki Volvo i BMW.

Kierujący volvo, 28-letni mężczyzna, nie utrzymał odpowiedniej odległości od poprzedzającego go samochodu BMW, co doprowadziło do uderzenia w tył tego pojazdu. Następnie do już stojących pojazdów uderzył 23-letni kierowca forda. Uderzenie spowodowało przesunięcie się volvo, które ponownie uderzyło w bmw. Kierowcy samochodów marki Ford i Volvo zostali ukarani mandatami. Wszyscy uczestnicy tych zdarzeń byli trzeźwi – poinformował Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.