Odkrycie zwłok mężczyzny w rejonie "starego grodziska" w Ostrołęce

Odkrycie zwłok mężczyzny w rejonie "starego grodziska" w Ostrołęce

Na terenie znanym jako „stare grodzisko”, położonym nad rzeką Narew w Ostrołęce, doszło do makabrycznego odkrycia. W piątkowy wieczór, 25 sierpnia, w tym miejscu stwierdzono obecność zwłok mężczyzny. Obszar ten charakteryzuje się gęstym zagajnikiem. Na miejscu wydarzenia aktualnie pracują funkcjonariusze policji oraz prokurator.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej tragicznej sytuacji, skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji (KMP) w Ostrołęce.

Komisarz Tomasz Żerański, pełniący funkcję rzecznika prasowego KMP w Ostrołęce, potwierdził zgon mężczyzny. Poinformował również, że obecnie, pod kierownictwem prokuratora, prowadzone są działania mające na celu ustalenie tożsamości zmarłego oraz okoliczności, które doprowadziły do tego tragicznego zdarzenia. Dodatkowo wspomniał, że w proces ten zaangażowany jest także technik kryminalistyki.

Z uwagi na powagę sytuacji i konieczność przeprowadzenia śledztwa, miejsce zdarzenia zostało odgrodzone i nie jest dostępne dla osób postronnych.