Ostrołęccy policjanci zatrzymują złodzieja

Ostrołęccy policjanci zatrzymują złodzieja

Podczas jednej z interwencji domowych, mundurowi z Ostrołęki dokonali zatrzymania mieszkańca miasta. Po zakończeniu akcji, przewieźli go do szpitala, aby przeprowadzić niezbędne testy medyczne. W trakcie oczekiwania na przyjęcie przez lekarza, zauważyli mężczyznę, którego wygląd pasował do opisu podejrzanego o kradzież w jednym ze sklepów budowlanych w Ostrołęce.

Jeden z funkcjonariuszy natychmiast wezwał dodatkowy patrol na miejsce. Po kilku minutach, 24-letni mężczyzna został zatrzymany. Śledztwo w tej sprawie doprowadziło do zgromadzenia wystarczających dowodów, które pozwoliły na postawienie zarzutów dotyczących kradzieży. Po zatrzymaniu, mieszkaniec Ostrołęki został umieszczony w areszcie policyjnym.

Komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji, poinformował, że za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Cała ta sytuacja to nie tylko dowód na czujność i spostrzegawczość funkcjonariuszy, ale także na to, że niespodziewane zbiegi okoliczności mogą prowadzić do zatrzymania przestępców.