Tragiczna kolizja w Czarnowie: samochód kontra łoś. Jedna osoba w szpitalu, zwierzę nie przeżyło

Tragiczna kolizja w Czarnowie: samochód kontra łoś. Jedna osoba w szpitalu, zwierzę nie przeżyło

W niewielkiej miejscowości Czarnowo, leżącej na terenie gminy Goworowo, doszło do zdarzenia drogowego o skutkach, które można określić jako tragiczne. Fiat Seicento, którym podróżowała jedna osoba, uderzył w łosia przekraczającego jezdnię. Z informacji, które udało nam się pozyskać, wynika, że tym samym kolizja ta miała dwie ofiary – kierowcę pojazdu oraz zwierzę.

Szczegółowy obraz sytuacji wygląda następująco: w Czarnowie, na drodze prowadzącej do Różana, niespodziewanie na pas ruchu pojawił się łoś. W efekcie tego nieprzewidzianego manewru doszło do zderzenia z samochodem marki Fiat Seicento. Bezpośrednim skutkiem tego zdarzenia była poważna awaria przedniej szyby pojazdu, spowodowana siłą uderzenia masywnej sylwetki zwierzęcia.

Pierwsze doniesienia sugerują, że jedna osoba została ranna w wyniku tego nieszczęśliwego wypadku – to kobieta, która podróżowała pojazdem. Została ona natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Niestety, dla łosia kolizja okazała się śmiertelna – zwierzę nie przeżyło konfrontacji z pojazdem mechanicznym.