Podsumowanie weekendowych zmagań w mazowieckiej IV lidze piłkarskiej

Podsumowanie weekendowych zmagań w mazowieckiej IV lidze piłkarskiej

Miniony weekend dostarczył sporo emocji fanom piłki nożnej, szczególnie z powiatu ostrołęckiego. Zespoły z tego regionu odnotowały istotne zwycięstwa i niespodziewane remisy, które znacząco wpłynęły na układ tabeli IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn pobił Ursus Warszawa, Narew Ostrołęka odniosła ważne zwycięstwo, a w derbach powiatu doszło do remisu. Wśród tych wszystkich zdarzeń największą sensacją był jednak wynik meczu w Wąsewie.

Kibice KS CK Troszyn śledzili z dużym zainteresowaniem spotkanie swojego zespołu z Ursusem Warszawa. Mecz rozegrany w stolicy zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Troszyna, które przekształciło go w wicelidera ligi. Wynik ten utwierdził KS CK Troszyn w przekonaniu o niepokonaności na własnym stadionie, gdzie do tej pory mają na koncie tylko wygrane – 6 meczów, bez żadnej straty punktów.

Na uwagę zasługuje także postępująca poprawa formy KTS Weszło Warszawa. Po trudnych początkach sezonu, zespół ten zdobył już 7 zwycięstw z rzędu, co umocniło go na pozycji tuż za Troszynem w tabeli ligi. Liderem nadal jest Wisła II Płock, która w ostatniej kolejce pokonała Oskara Przysucha niewielką przewagą.