Święta w pełni: Miejska Wigilia na Placu Wolności w Ostrołęce

Święta w pełni: Miejska Wigilia na Placu Wolności w Ostrołęce

Dziś, w centralnym punkcie Ostrołęki, na Placu Wolności, odbyło się urocze spotkanie świąteczne – tradycyjna Wigilia Miejska. W ramach tego wydarzenia przedstawiciele lokalnej władzy samorządowej mieli okazję dzielić się opłatkiem z mieszkańcami miasta, celebrując ten moment w atmosferze pełnej bożonarodzeniowego ciepła i radości.

Spotkanie Wigilijne, mające na celu integrację samorządowców z mieszkańcami Ostrołęki, zorganizowane zostało w sobotę, 23 grudnia. Już od wielu lat Plac Wolności staje się sercem świątecznych obchodów miejskich. Jak co roku, na placu ustawiono zagrodę ze zwierzętami, które mogli oglądać wszyscy zainteresowani. Nie zabrakło także świątecznych przysmaków dla każdego gościa oraz występów artystycznych, które przygotowali lokalni uczniowie i przedszkolaki.

Punktualnie o godzinie 15:00 na scenie pojawili się przedstawiciele władz samorządowych miasta, z prezydentem Łukaszem Kulikiem na czele. Wygłosił on wzruszające świąteczne życzenia, mówiąc: „Z okazji zbliżających się świąt chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowia, spokoju, świąt spędzonych w radosnej atmosferze wraz z najbliższymi, dużo radości i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku.”