Tragiczny upadek mężczyzny z trzeciego piętra bloku w Ostrołęce

Tragiczny upadek mężczyzny z trzeciego piętra bloku w Ostrołęce

Koniec życia 33-letniego mężczyzny nastąpił w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w jednym z bloków mieszkalnych znajdujących się w Ostrołęce. Przykre zdarzenie, polegające na upadku z okna usytuowanego na trzecim piętrze budynku, kończy śledztwo prowadzone przez miejscową policję pod dozorem prokuratury.

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w nocy między piątkiem a sobotą. Informacje o tragedii dotarły do służb ratunkowych oraz funkcjonariuszy policji około 23:30. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który spadł z trzeciego piętra bloku mieszkalnego zlokalizowanego na osiedlu Śródmieście w Ostrołęce, przy skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Fieldorfa Nila.

Zmarły 33-latek nie przetrwał skutków fatalnego upadku, ponosząc śmierć na miejscu. Szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu są obecnie przedmiotem intensywnych działań prowadzonych przez ostrołęcką policję pod nadzorem prokuratora – powiedział komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.