Mężczyzna kradnie datki dla ciężko chorego dziecka, na szczęście zostaje szybko złapany przez policję

Mężczyzna kradnie datki dla ciężko chorego dziecka, na szczęście zostaje szybko złapany przez policję

W galerii handlowej w Ostrołęce doszło do zuchwałego kradzieży skarbonki zawierającej datki dla 2-letniego chłopca cierpiącego na poważną chorobę. Policja natychmiast podjęła działania w celu znalezienia sprawcy tej haniebnej zbrodni. Dzięki nagraniom z systemu monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie, udało się szybko namierzyć i aresztować złodzieja.

Informacje o kradzieży skarbonki pojawiły się już wcześniej na naszym portalu. Skarbonka była umieszczona w jednym z centrów handlowych Ostrołęki i miała na celu zebranie darowizn dla malca borykającego się z trudnościami zdrowotnymi.

Zaraz po tym jak informacja dotarła do lokalnej policji, funkcjonariusze rozpoczęli intensywne działania mające na celu wykrycie sprawcy tej niecnego czynu. Zebrano zeznania od świadków, a także przeglądano materiał filmowy z kamery monitoringu. Dzięki usilnym staraniom, po kilku godzinach udało się namierzyć potencjalnego winowajcę.

21-letni mieszkaniec Ostrołęki okazał się być tym, który dokonał tego haniebnego czynu. Po zidentyfikowaniu go, mężczyzna został natychmiast zatrzymany i umieszczony w areszcie. Informuje o tym komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.