Tragiczna strata dla ostrołęckiej policji: Niespodziewany zgon wieloletniej pracownicy Beaty Tercjak

Tragiczna strata dla ostrołęckiej policji: Niespodziewany zgon wieloletniej pracownicy Beaty Tercjak

Ostrołęcka służba policyjna pogrążyła się w głębokim smutku i żałobie. Z wielkim bólem i żalem, funkcjonariusze żegnają swoją długoletnią koleżankę z pracy, Beatę Tercjak, która niespodziewanie odeszła z tego świata. Beata była nieodłącznym elementem Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, gdzie zasłużenie pracowała przez niemal ćwierć wieku.

Przykra wiadomość nadeszła w nocy 11 grudnia. Wtedy to do naszych uszu dotarła informacja o nagłej śmierci Beaty Tercjak. Kobieta, która mając zaledwie 49 lat, odeszła na zawsze. Beata była nie tylko wieloletnim, ale przede wszystkim zasłużonym i cenionym pracownikiem cywilnym ostrołęckiej Komendy Miejskiej Policji. Jej współpracownicy z trudem przyjmują do wiadomości odejście koleżanki, z którą dzielili codzienne wyzwania zawodowe przez niemal 25 lat.

Zmarła Beata Tercjak była cenionym członkiem zespołu Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przez niemal dwadzieścia pięć lat. Jej bezcenny wkład w pracę ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego był nieoceniony. Beata, do ostatnich dni swojego zatrudnienia, nieustannie wspierała swoich kolegów funkcjonariuszy swoją obszerną wiedzą i doświadczeniem, które zdobywała przez wiele lat służby.