Poradnia psychologiczna w Ostrołęce została wyremontowana

Poradnia psychologiczna w Ostrołęce została wyremontowana

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce wyremontowała pierwsze piętro ratusza. Wartość zadania to ponad 1,5 mln zł.

Wykonano również prace wykończeniowe na zewnątrz budynku oraz wyłożono kostką brukową rampy i schody. Oprócz wybrukowania ramp i schodów wykonano również prace budowlane związane z adaptacją miejsca na dźwig.

Remont został zakończony cztery miesiące po jego rozpoczęciu i przebiegał w szybkim tempie. Było dużo pracy do wykonania w krótkim czasie, a udało się ją zakończyć w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Pomimo tego, że remont przysporzył wiele kłopotów naszym pracownikom, dzieciom i ich rodzicom, dziś widzimy, że było warto. Praca z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami stała się dzięki remontowi łatwiejsza. Z powodu remontu udało nam się stworzyć sale do rehabilitacji ruchowej i zajęć grupowych na pierwszym piętrze, które do tej pory było niewykorzystane. W wyniku tych prac będziemy mogli rozszerzyć zakres usług dla dzieci z niepełnosprawnością. Z myślą o dzieciach niepełnosprawnych i ich rodzicach stworzyliśmy również punkt rejestracji i poczekalni. Dopiero teraz, dzięki windzie, budynek jest dostępny dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców.