Śledztwo w sprawie dramatycznego zderzenia w Bobrownikach z udziałem kierowcy ciężarówki z Ostrołęki

Śledztwo w sprawie dramatycznego zderzenia w Bobrownikach z udziałem kierowcy ciężarówki z Ostrołęki

Trwają intensywne działania śledcze dotyczące tragicznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w miejscowości Bobrowniki. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia życie straciły cztery osoby. Niemniej jednak, doszło do niego z udziałem kierowcy ciężarówki, który jest mieszkańcem powiatu ostrołęckiego.

Wypadku doszło 10 czerwca, mniej więcej o godzinie 15:45. Na drodze krajowej numer 70 zderzyły się ze sobą dwa pojazdy – ciężarówka oraz bus. Niestety, cztery osoby podróżujące busem nie przeżyły. Dodatkowo, trzy osoby odniosły obrażenia. Kierowcą ciężarowej Scani był 65-letni mężczyzna z powiatu ostrołęckiego, który po zdarzeniu został przewieziony do szpitala. Ofiary śmiertelne to mężczyźni w wieku 33, 35 (dwóch mężczyzn) i 40 lat.

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis lowiczanin.info, Prokuratura Rejonowa w Łowiczu nadzoruje prowadzone w tej sprawie śledztwo. W jego ramach przeprowadzono sekcje zwłok wszystkich ofiar, poddano badaniu próbki krwi pod kątem obecności alkoholu i narkotyków. Dodatkowo, zgodnie ze standardową procedurą w tego typu przypadkach, zostanie sporządzona opinia biegłego ds. rekonstrukcji wypadków drogowych.