Wsaponalia – ostrołęckie juwenalia przyciągają miłośników dobrej zabawy

Wsaponalia – ostrołęckie juwenalia przyciągają miłośników dobrej zabawy

W tętniącym życiem Ostrołęce, na terenie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, w pełni rozkwita atmosfera Wsaponalii. Te wyjątkowe studenckie święto, które jest lokalną odpowiedzią na tradycyjne juwenalia, przyciąga tłumy żaków pragnących cieszyć się muzyką na żywo, smacznym jedzeniem i niepowtarzalnym klimatem.

Juwenalia już od dawna są uważane za najważniejsze święto studenckie, czas pełen radości i integracji. Wsaponalia nie są tu wyjątkiem. Każda osoba, która czuje w sobie ducha studenckiej braci, mogła stać się częścią tej niezwykłej imprezy.

Tego dnia zapełniony po brzegi program oferował uczestnikom mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło konkurencji z atrakcyjnymi nagrodami, różnorodnych pokazów oraz loterii. Fanty do zdobycia były niezwykle interesujące, a dodatkowo można było zdobyć vouchery na usługi oraz niespodzianki oferowane przez sponsorów.

Nie sposób pominąć kwestii apetytu bawiących się. O to, aby nikt nie odczuwał głodu, zadbały panie z Kół Gospodyń Wiejskich, serwując pyszne potrawy.

Na scenie zaprezentowały się zespoły Hause of Estate oraz Droga na Ostrołękę, przyciągając swoimi występami liczne tłumy miłośników muzyki na żywo.