Drugi Pchli Targ w 2023 roku zorganizowany przez Stowarzyszenie Unikat – Przyjazna Gmina

Drugi Pchli Targ w 2023 roku zorganizowany przez Stowarzyszenie Unikat – Przyjazna Gmina

W sobotę, 20 maja 2023 roku, Stowarzyszenie Unikat – Przyjazna Gmina zorganizowało kolejny Pchli Targ, który odbył się w godzinach od 9:00 do 13:00. Była to już druga tego typu impreza zorganizowana w tym roku przez stowarzyszenie. Podobnie jak w przypadku poprzedniego targu oraz planowanych na przyszłość, wydarzenie to miało miejsce na Targowisku Miejskim położonym przy ulicy Zawadzkiego.

Organizatorzy podali, że około godziny 10:00 swoje stoiska na pchlim targu przygotowało blisko 60 osób oferujących różnorodne przedmioty. Pchli Targ słynie z tego, że można tu znaleźć praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie – zarówno starocie i przedmioty kolekcjonerskie, jak również zabawki, książki czy wszelkiego rodzaju bibeloty.

Zainteresowanie imprezą było spore, co daje nadzieję na dalszy rozwój tego typu wydarzeń. Można wręcz przypuszczać, że w niedługim czasie ostrołęcki Pchli Targ zacznie przypominać duże giełdy staroci, jakie organizowane są w większych miastach. Wówczas wielbiciele takich imprez będą mogli korzystać z jeszcze większej oferty i cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego typu wydarzeń.