Kolizja na skrzyżowaniu w Ostrołęce. Wysoki mandat i punkty karne

Kolizja na skrzyżowaniu w Ostrołęce. Wysoki mandat i punkty karne

Ubiegłej środy na jednym z ostrołęckich skrzyżowań doszło do poważnej kolizji, której powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście w wyniku wypadku nie ucierpiała żadna osoba. Z kolei sprawca został „nagrodzony” wysoką grzywną i zestawem punktów karnych.

Dnia 30 marca około godziny 9:00 dyżurny policyjny przyjął zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Bohaterów Westerplatte doszło do groźnej kolizji. Na miejsce oddelegowano patrole z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Być może zainteresują Cię również informacje o śmiertelnym wypadku w Zabrodziu.

1100 złotych mandatu i 6 punktów karnych

Jak relacjonuje kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP Ostrołęka, sprawcą wypadku jest 18-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Siedząc za kierownicą samochodu osobowego marki Volkswagen, 18-latek wyjeżdżał z ul. Bohaterów Westerplatte, kierując się na ul. Kołobrzeską. Podczas skręcania mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem osobowym marki Opel, którym podróżował 41-latek – też z powiatu łomżyńskiego.

W wyniku zderzenia nikt nie ucierpiał. Policjanci przebadali kierowców alkomatem, jednak żaden z nich nie wykazał obecności alkoholu we krwi. Za spowodowanie wypadku 18-latek otrzymał mandat na kwotę 1100 złotych i 6 punktów karnych.

O wielu różnych wypadkach na drogach pisze też strona https://zmieniamywarszawe.pl.