Niebezpieczny wypadek w Cisku. Dachował samochód osobowy

Niebezpieczny wypadek w Cisku. Dachował samochód osobowy

Wczoraj przed południem w miejscowości Cisk (gm. Goworowo) doszło do groźnego zdarzenia, podczas którego dachował samochód osobowy. Na miejsce wysłano patrole ostrołęckiej policji, które współpracowały z funkcjonariuszami goworowskiej straży pożarnej. W wyniku wypadku ranny został kierowca, którego przewieziono do pobliskiego szpitala.

Do groźnej sytuacji na drodze doszło 8 maja około godz. 11:00 w miejscowości Cisk (pow. ostrołęcki), gdzie dachował samochód osobowy marki Skoda. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny wysłał na miejsce funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, a także strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Goworowie.

Zjechał na pobocze i zaczął dachować

Jak informuje kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, samochodem podróżowały dwie osoby. Na miejscu pasażera podróżowała 20-letnia kobieta. Natomiast za kierownicą pojazdu siedział 68-letni mieszkaniec Ostrołęki. W pewnym momencie – po wyjściu z łuku i wjechaniu na prosty odcinek drogi – mężczyzna stracił panowanie nad wozem. W efekcie auto zjechało na pobocze i zaczęło dachować.

O dachujących pojazdach przeczytasz też na Info Bialogard.

Jak dodaje kom. Tomasz Żerański, w wyniku wypadku ucierpiał jedynie kierowca skody, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kierowcę, jak i pasażerkę przebadano też alkomatem, który wykazał, że obydwie osoby są trzeźwe.