Parkowanie z aplikacją w Zielonej Górze – szybciej i taniej!

Parkowanie z aplikacją w Zielonej Górze – szybciej i taniej!

Parkowanie w Zielonej Górze, zwłaszcza w centralnej części miasta, przysparza niekiedy kierowcom wielu problemów. Korzystając z tradycyjnych parkomatów, trzeba liczyć się z koniecznością ponoszenia dość wysokich opłat – są one naliczane za każdą rozpoczętą godzinę postoju.

Dlaczego warto mieć aplikację do parkowania?

W Zielonej Górze z aplikacji do parkowania opłaca się korzystać z paru ważnych powodów. Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Bilet w parkomacie trzeba kupić za każdą rozpoczętą godzinę postoju. Aplikacja AnyPark jest wyposażona w opcję sekundowego naliczania, co w praktyce oznacza dokładnie tyle, że kierowca ponosi koszt rzeczywistego czasu postoju. Dzięki funkcji premium parkowanie jest jeszcze łatwiejsze. Aplikacja pozwala zapisać lokalizację samochodu, co ułatwia odnalezienie go na dużym parkingu. Umożliwia też uruchomienie kilku sesji parkingowych jednocześnie, co przydaje się posiadaczom paru aut. Ponadto kierowca może sam zdecydować, czy chce płacić z góry, czy na koniec miesiąca. Dla nowych użytkowników aplikacji przewidziane są atrakcyjne profity.

Jak korzystać z aplikacji do parkowania?

Chcąc zaoszczędzić na wydatkach na parkowanie, należy w pierwszej kolejności zainstalować na swoim smartfonie omawianą aplikację. Parkowanie Zielona Góra stanie się dzięki niej znacznie prostsze i tańsze. Następnym krokiem jest założenie konta klienta. Zawsze trzeba upewnić się, że wybrane miasto i strefa lub parking są zgodne z lokalizacją użytkownika i objęte usługą. System aplikacji współpracuje z zarządcami stref płatnego pakowania. Strefy te oznaczone są logo aplikacji. W takich miejscach kierowca nie musi stać w kolejkach do parkomatu. Postój uruchomi, przedłuży oraz zakończy z poziomu aplikacji – wystarczy tylko kliknąć i gotowe. Dzięki połączeniu Bluetooth system przypomina o zakończeniu opłaty za postój po opuszczeniu miejsca parkingowego. Nie bez powodu aplikacja określana jest mianem parkomatu w kieszeni – to sprzymierzeniec każdego kierowcy, nie tylko w Zielonej Górze.