Prezydent Ostrołęki zamierza wesprzeć akcję WOŚP

Prezydent Ostrołęki zamierza wesprzeć akcję WOŚP

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik stwierdził, że mało prawdopodobne jest, aby wynik finansowy ostrołęckiego sztabu WOŚP z ubiegłego roku został przekroczony. Dlatego zaproponował wylicytowanie kolacji w swojej firmie w restauracji Nowa Ostoja. Burmistrz zaproponował, że jeśli ktoś chce porozmawiać, zjeść posiłek, przedstawić pomysły na rozwój Ostrołęki, dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego, powinien złożyć ofertę. Wyraził, że będzie mu bardzo miło.

Prezydent Ostrołęki zadeklarował, że weźmie udział w kolacji, a zwycięskiego oferenta zaprosił do przyprowadzenia przyjaciela. Burmistrz płaci również za posiłek, a termin kolacji zostanie ustalony wspólnie z wyłonionym oferentem.

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce dokłada się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z rzadkim przedmiotem licytacji – jednym dniem pracy swojego starosty Stanisława Kubła. Jest on doktorem nauk rolniczych, a od prawie 25 lat menedżerem i urzędnikiem, więc zna się na inwestycjach drogowych i mostowych, finansach i ekonomii. Urząd promuje aukcję, oferując swojemu staroście dzień urlopu od zwykłych obowiązków, aby mógł przez osiem godzin pracować w innym miejscu. Jak sam Kubel się wyraził, nie boi się żadnej pracy, zwłaszcza fizycznej.